Kontakt z nami
+48 514 610 004
Facebook
Newsletter
Regulamin

La Versa

 

FILOZOFIA

 Już od ponad stu lat, Versa pozostaje wierna ideą stworzonym przez swojego założyciela.

Cesar Gustavo Faravelii, 21 maja 1905 roku postanowił, że pierwszych partnerów, do produkcji wysokiej jakości wina będzie symbolizowała przynależność do obszaru pochodzenia. Filozofia tej spółki publicznej to czerpanie doświadczenia z przeszłości, patrząc również w przyszłość?

 Tam w sferze Pinot Noir, La versa rozlewa opowieść o dolinie w sercu Oltrepo Pavese, gdzie najważniejsi są ci, którzy chcą czerpać intensywną przyjemność schowaną w trzymanej szklance soku z winogron.

 

TERYTORIUM

 Wzgórza o miękkich liniach, ukryte wioski o dziewiczym uroku, jasne kolory, zarówno latem jak i jesienią, skradzione z palety malarza - oto obszar Versa Valle gdzie pielęgnowane są winogrona dla winnicy La Versa.

 Zanjdują się w prowincji Pavia, na południe od rzeki Pad. Jest to idealne miejsce do życia winogron a mikroklimat jest bardzo przyjaznym dla nich. Jest to pierwszy obszar we Włoszech do produkcji Pinot Noir, które stosują jako podstawę win musujących.

 

PRODUKTY

 Każde wino Versa to słowo, przymiotnik, czasownik używany do opisu Oltrepo Pavese. Żadne słowo nie jest bezużyteczne.

Brak przymiotnika traci między wierszami. Każde wino ma swój rozdział. Nasze "książki" otwierają zarówno wina Spumante Metodo Classico jak i wina musujące tworzone nadal metodą Martinotti.

"Powieść" podzielona jest na trzy linie: Roccoli, wysokiej jakości wina, które upiększają wasze stoły, Terre d'Alten wina, które towarzyszą nam na co dzień i sprawiają że każdy dzień jest wyjątkowy i "Cresule" czyli grappy o niepowtarzalnym  i wyjątkowym aromacie, to wszystko sprawiło że z czasem stały się świadkami ich terytorium.

 

Realizacja strony www - DevilArt
Jesteś naszym: 435845 gościem